top of page
IMG_8211.JPG
IMG_8261_edited.jpg
IMG_8159.JPG
IMG_8206.JPG
SORTIMENT

Všechny naše výrobky jsou vyráběny na nejmodernějších strojích pod dohledem vysoce kvalifikovaného a profesionálního týmu.

Jako době se přizpůsobující společnosti v této chvíli plastové obaly vyrábíme nejen z PE, PP a PET, ale také z kvalitního recyklovaného materiálu vhodného především pro barevné netransparentní obaly. Můžete si vybrat z naší široké škály designů a barevných provedení, kdy náš tým je připraven za bezplatného poradenství prodiskutovat a dosáhnout Vašich specifických požadavků a představ. Většina našich lahví může být provedena v různých barevných provedení a na vyžádání lze také měnit závitové vložky, tudíž láhev přizpůsobit různých druhům uzávěrů. 

Všechny naše výrobky jsou během celého procesu výroby zpracovány s odbornou péčí a pravidelnou kontrolou kvality. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a vyhovují požadavkům zákona č. 258/2000 Sb. a vyhlášky MZ ČR č. 38/2001 Sb. stejně tak jako vyhlášky Evropské unie. Přesto berte prosím na vědomí, že ne všechny láhve, především plastové láhve, jsou kompatibilní se všemi chemickými látkami, proto před samotnou objednávkou dané láhve doporučujeme přednostní konzultaci s námi společně s otestováním vašeho výrobku s vybranou plastovou lahví.V případě, že mezi nabízenými výrobky nemůžete nalézt design dle Vašich představ, obraťte se na nás, jelikož mnoho dalších je k vyžádání.

 

Uzávěry

Všechny níže uvedené uzávěry jsou vyráběny přímo u nás. U všech uvedených obalů je po případné dohodě možná změna závitových vložek pro uzávěry uvedené v naší nabídce. Přesto pokud hledáte jiný styl či typ, kontaktujte nás, jelikož můžeme nabídnout případně další návrhy či oslovit některé z našich důvěryhodných subdodavatelů.Výroba na zakázku

Jelikož naší prioritou je dosažení Vaší úplné spokojenosti, na základě vzájemné konzultace a spolupráce jsme schopni dosáhnout konečného výsledků, který se co nejvíce podobá Vašim návrhům a potřebám Vašeho výrobku – design, barva, materiál, provedení etc.

Naše spolupráce, ať již s novými či stávajícími zákazníky, je založena na plné důvěře, kdy i výše exkluzivity závisí na konečné dohodě sdílených nákladů.

 

Pokud si přejete ponechat plnou exkluzivitu výrobku, vyžadujeme 100% uhrazení nákladů spojených s výrobou formy. V opačném případě si vyhrazujeme právo nabídnout na vyžádání výrobek i jinému zákazníkovi. Nicméně výjimky mohou být učiněny na základě vzájemné dohody. 

 

Všechny návrhy jsou na základě pravidelných konzultací se zákazníkem zpracovány a předvedeny ve 3D formátu. Po finálním schválení trvá zpracování technické dokumentace a výroba formy dva až tři měsíce, kdy samozřejmě záleží na složitosti daného výrobku. Takže pokud jste nenašli mezi naší nabídkou výrobků co hledáte, či potřebujeme bližší informace a konzultaci, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit a my Vás s radostí poradíme.

LinkedIn

Facebook

Contact

  • c-facebook
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page